Nie rozmnażaj - nie porzucaj!®
Marzec 2018

Dlaczego warto wziąć udział w Akcji Sterylizacji?

Wsparcie działań prozwierzęcych

Dzięki udziałowi w Akcji Sterylizacji, pomagają Państwo zmniejszyć nadpopulację zwierząt domowych oraz ochronić je przed bezdomnością i cierpieniem, na które narażone są niechciane zwierzęta.

Promocja lecznicy

Dzięki temu, że Akcja działa już od wielu lat, a działamy w całej Polsce, udział gabinetu w Akcji jest świetną okazją do własnej promocji. Dzięki uruchomieniu Pakietów Sponsorskich możemy jeszcze skuteczniej promować Państwa lecznice.

Nowi klienci

Akcja ma wymiar ogólnopolski. Dzięki możliwości wyszukania gabinetu "w okolicy", każdy odwiedzający stronę Akcji Sterylizacji ma możliwość wybrania gabinetu biorącego udział w Akcji, a znajdującego się w jego otoczeniu. Udział w Akcji jest okazją do promocji własnego gabinetu na rynku lokalnym.

Zwiększenie ilości wykonywanych zabiegów

W czasie Akcji wykonywanych jest znacznie więcej zabiegów, niż w ciągu roku. Stąd jesteśmy przekonani, że udział lecznic w Akcji najzwyczajniej się opłaca.

Podniesienie poziomu świadomości właścicieli zwierząt

Akcja zwraca uwagę, że sterylizacja jest skuteczna formą zmniejszania nadpopulacji i cierpienia zwierząt. Edukując wspólnie właścicieli zwierząt wpływamy na poprawienie ich losu oraz zwracamy uwagę ludzi na potrzeby zdrowotne ich pupili.

Niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom

Pieniądze zebrane podczas realizacji Akcji Sterylizacji zostaną przeznaczone na cele prozwierzęce. W szczególności na przeprowadzanie zabiegów sterylizacji u zwierząt bezdomnych, niesienie pomocy zwierzętom niechcianym, wsparcie schronisk, pomoc pupilom w znalezieniu nowego domu.


Partnerzy

Wspomóż Akcję!